Kargo ve Teslimat

Sipariş Teslim Seçenekleri

Çizmeli İplik siparişlerinizi olabildiğince özenli ve hızlı bir şekilde size ulaştırmayı hedefler. Siparişleriniz, büyüklüğüne göre 1-3 iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. 

Kargo Şirketi

Resmi tatil ve Pazar günleri, kargo firmaları sevkiyat yapmadığından dolayı, bu tarihlerde verdiğiniz siparişler, tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir. Stok sayımı ve kampanya dönemlerinde oluşan yoğunluklar sebebiyle siparişlerinizin kargoya teslim edilmesinde gecikmeler yaşanabilir.

Çizmeli İplik’in ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu teslimat yapacak kargo firmasına teslimi ile son bulur. Çizmeli İplik’in ürünlerin kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi veya sorumluluğu yoktur. Kargo firması tarafından yaşanabilecek kayıp, hasar ve diğer problemlerden dolayı Çizmeli İplik sorumlu tutulamaz ancak, mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir. Lütfen siparişlerinizi aldığınızda, o an hasar kontrolünü yapmadan teslim almayınız.

Çizmeli İplik Teslimatı

İzmir ve çevre bölgelerine, belirlediğimiz sevkiyat günlerimizde kendimiz teslimat yapmaktayız. Sevkiyat günlerimiz tarafımızdan haftalık olarak programlanır. Bilgi almak için info@cizmeliiplik.com.tr adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Mağazadan Teslimat

İst. Deri Org. San. Bölg. Orhanlı Beldesi 11.Yol A3 Ada B Parsel TUZLA/İSTANBUL adresimizden siparişinizi alabilirsiniz. Öncesinde (+90) 216 394 12 12 no’lu telefon numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İade Şartları

6502 sayılı yasa uyarınca www.cizmeliiplik.com.tr adresimizden almış olduğunuz tüm ürünleri, malı teslim alınan tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade etme veya başka bir ürünle değiştirme hakkınız vardır. Yasal süre dahilinde olmayan bildirimlerde, 6502 sayılı yasa hükmünde olmayan müşterilerimizde ve iade edilemeyecek kapsamdaki ürünlerde iade kabul etmemekteyiz.

İade işlemi için bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgi dahilinde iade işleminiz başlayacaktır. İade talebinizi (+90) 216 394 12 12 numaralı telefon hattımızdan yapmanız ve müşteri temsilcimizin sizden istediği bilgileri eksiksiz vermeniz gerekmektedir.

Talebinizin onayından sonra size verilecek olan takip numarasını “anlaşmalı kargo firması”na bildirerek kargo ücreti, karşı ödemeli olacak şekilde tarafımıza göndermelisiniz. Bildirim numarası olmayan ürünler tarafımızca teslim alınmaz. İade ve değişimlerde faturanın orjinalini mutlaka ürünle beraber iletmelisiniz.

“385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!”

"Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır."

İade ve değişim süreçlerinde size olabildiğince kaliteli hizmet vermemiz adına, müşteri temsilcimiz ve ilgili departmanda çalışan görevli, size telefon yolu ile ulaşacaktır. Lütfen telefon bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

Ayrıca iade şartları ile ilgili Garanti ve İade Şartları sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde size e-posta ile bilgi mesajı gönderilmektedir. Sitemiz içerisinde de https://www.cizmeliiplik.com.tr/order/history linkini kullanarak kargonuzu takip edebilir, info@atakkirtasiye.com.tr mail adresi ile bize soru sorabilirsiniz.

Acil Siparişler

Eğer siparişiniz acilse lütfen ekibimizle iletişime geçin. Gerekli acil durumlarda gereken özen, tarafımızca gösterilecektir.

Teslimat Anında Adreste Olmama

Adresinizin bulunamaması durumunda kargo firması kapınıza "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Kargonuzu not bırakılması itibari ile 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Siparişler belirttiğiniz adrese, adınıza teslim edilir. Ayrıca adreste bulunan birinci derece yakınınıza, kimlik bilgileri kontrol edildikten sonra teslimat yapılabilir.